برگزیدگان چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر و فعالان فضای مجازی معرفی شدند

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر و فعالان فضای مجازی با حضور حجت الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید، دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانواده شهید حسینی و جمعی از اصحاب و مدیران رسانه در آستانه روز خبرنگار برگزار شد.

در این برنامه از نفرات برگزیده چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و فعالان مجازی در حوزه ایثار و شهادت تقدیر شد.

در بخش گزارش

گستره سراسری:

نفر اول: زهرا بختیاری از خبرگزاری فارس

نفر دوم: مریم خباز روزنامه صبح‌نو

نفر سوم: مینا مولایی از جام‌جم آنلاین

گستره استانی:

نفر اول: سجاد پیروزپیمان از خبرگزاری فارس

نفر دوم: محدثه احمدی خبرگزاری ایمنا از اصفهان

نفر سوم: مهدی بخشی از خبرگزاری مهر استان قم

نفرات برگزیده در بخش خبر

گستره سراسری:

در بخش خبر کسی حائز رتبه اول نشد

نفر دوم: مهناز بیرانوند خبرگزاری ایرنا

نفر سوم: ناصر مولایی خبرگزاری ایسنا

گستره استانی:

نفر اول: سمیه اقدامی از خبرگزاری دفاع‌پرس استان گیلان

نفر دوم: احسان صحرایی پایگاه خبری نسیم دهلران از استان ایلام

نفر سوم: مهدی سهرابی از پایگاه خبری گرو در استان همدان

نفرات برگزیده در بخش‌ مصاحبه

گستره سراسری:

نفر اول: اسماعیل علوی روزنامه ایران

نفر دوم: مهدی عسگری روزنامه خراسان

نفر سوم: سارا امیری خبرگزاری آنا و زینب رازدشت خبرگزاری ایکنا

گستره استانی:

نفر اول: هما سعادتمند روزنامه شهرآرا استان خراسان رضوی

نفر دوم: فاطمه ایزدی روزنامه خبر جنوب استان فارس

نفر سوم: سجاد حیدری فرد هفته‌نامه نسیم امید از استان کرمان

نفرات برگزیده در بخش مقاله و یادداشت

گستره سراسری:

نفر اول: علیرضا محمدی روزنامه جوان

نفر دوم: وحید ارونقی روزنامه آرمان امروز

نفر سوم: علی البرزی از روزنامه وطن امروز

گستره استانی:

نفر اول: صغری محمدی هفته‌نامه صیانت از استان زنجان

نفر دوم: فرزانه فرجی روزنامه اصفهان زیبا از استان اصفهان

نفر سوم: محمدحسین حسین‌پور نشریه خط ۸ از استان اردبیل

نفرات برگزیده در بخش عکس

گستره سراسری:

نفر اول: سعید کاظمی خبرگزاری شبستان

نفر دوم: حامد جعفرنژاد خبرگزاری تسنیم

نفر سوم: ابوالفضل ماهرخ خبرگزاری آنا

گستره استانی

نفر اول: فاطمه کابلی‌کفشگیری پایگاه خبری تحلیلی گستان ما از استان گلستان

نفر دوم: احمد کریمی میبد ما استان یزد

نفر سوم: سیدکاظم یوسفی از خبرگزاری ایرنا استان آذربایجان شرقی

نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه‌های سیما

گستره سراسری

نفر اول: علی محقق از خبرگزاری صدا و سیما

نفر دوم: مهرداد بیرانوند از شبکه خبر

نفر سوم: محبوبه بابارحیم از باشگاه خبرنگاران جوان

گستره استانی

نفر اول: شیما کرمیانی  از خبر صدا و سیما استان قم

نفر دوم: یاسر سجادپور صدا و سیمای یاسوج از استان کهگیلویه و بویراحمد

نفر سوم: شیوا شجری صدا و سیمای اراک از استان مرکزی

نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه‌های صدا

گستره سراسری:

نفر اول: محمدحسین خسروکردی رادیو ایران

نفر دوم: کیاناز کاوه رادیو ایران و

نفر سوم: گیتی محمدی رادیو ایران

گستره استانی:

نفر اول: زهرا عزیزی رادیو استان کرمانشاه

نفر دوم: به صورت مشترک حمید رضا سلحشور، تکتم اعتبار خراسان جنوبی

نفر سوم: ندرت نوروزی واحد صدا و سیما از استان سیستان و بلوچستان

بخش ویژه نفرات برگزیده در زمینه مقالات و یادداشت‌های روز بزرگداشت شهدا

نفر اول: غلامرضا بنی‌اسدی روزنامه شهرآرا از خراسان رضوی

نفر دوم: نجمه‌سادات مولایی از خبرگزاری تسنیم استان تهران

نفر سوم: صنوبر محمدی از فاش‌نیوز از استان تهران

نفرات برگزیده در بخش فضای مجازی

نرم‌افزار: سید امیر همایونی از ملارد

رسانه‌های اجتماعی: داود حسین‌زاده از پایگاه خبری تحلیلی شهید خبر از تهران

محتوای دیجیتالی: امید فرخی از استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/ب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *