تجدید میثاق عشایر و کارکنان کمیته روستایی و عشایر ستاد دهه فجر با امام راحل

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران، عشایر، مدیران و کارکنان دستگاه‌های عضو کمیته روستایی و عشایر ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی ظهر امروز با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره)، با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

تجدید بیعت مدیران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی چند استان کشور با آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری امروز در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) انجام شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران با بیان اینکه سمنان، تهران، اهواز و قم در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل حضور داشتند، گفت: بیش از ۳۰ نفر منتخبان دهیاران و شوراها را در این مراسم شرکت کردند.

سیدفرج‌الله احمدپناه اظهار کرد: ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی مصوبه‌ای داشت و مقرر کرده بود تا مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری روز شنبه، ۱۴ بهمن‌ماه با حضور اعضای کمیته روستایی و عشایری در حرم امام خمینی (ره) برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از استان‌ها در این مراسم منتخب بودند، اضافه کرد: سمنان در کنار استان‌های تهران، اهواز و قم در این مراسم حضور داشت.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان با تأکید بر اینکه تعدادی از دهیاران و اعضای منتخب شورای روستاها را که بیش از ۳۰ نفر هستند، انتخاب کردیم، تصریح کرد: این افراد امروز در این مراسم شرکت داشتند.

احمدپناه بیان کرد: دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی را به مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و ملت ایران به‌ویژه مردم استان سمنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *