دفاع از قدس برای محور مقاومت واجب است/ آغاز سقوط رژیم صهیونیستی با اعلام قدس شریف به‌ عنوان پایتخت رژِیم صهیونیستی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید هاشم الحیدری ظهر امروز در همایش ابناءالخمینی که در دانشگاه پیام نور مشهد برگزار شد، با بیان روایتی کوتاه از سید حسن نصرالله، اظهار کرد: چندین بار خدمت ایشان رسیده‌ام، او عاشق مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: اکنون در جنگی سخت قرار داریم که این جنگ، هم جنگ سخت و هم جنگ نرم در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و رسانه‌ای است؛ ما سربازان این جنگ هستیم.

دبیرکل کتائب حزب‌الله عراق اضافه کرد: به تعبیر جوانان، امروز دو تیم در دنیا وجود دارد، یک تیم، تیم نظام جمهوری اسلامی، مقاومت فلسطین، انصار الله یمن، حزب‌الله، بسیج مردمی عراق، مدافعان حرم، مقاومت فلسطین و مقاومت مردم پاکستان و افغانستان است و تیم دشمن، به سرکردگی آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل سعود و آل خلیفه است.

الحیدری، حضور در این جنگ سخت را واجب دانست و تأکید کرد: در حالی‌ که دشمن می‌گوید به کشورهای دیگر کاری نداشته باشید و دخالت نکنید، اما آمریکا از هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر در منطقه آمده، هزینه کرده تا در منطقه بماند، اما با تمام تجهیزات و امکانات، مقاومت در این جنگ موفق و پیروز شد.

رهبر جبهه مقاومت عراق به مسئله قدس و اسرائیل اشاره کرد و یادآور شد: اعلام پایتخت قدس شریف به‌ عنوان پایتخت رژِیم کودک‌کش صهیونیستی به معنای آغاز سقوط این رژیم است.

وی اضافه کرد: با وجود تظاهرات و راهپیمایی‌هایی که در سراسر جهان صورت گرفته، این امر باید ادامه و گسترش یابد، چراکه دفاع از قدس برای جبهه مقاومت، بسیار مهم و واجب است.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *